Hakkımızda

1972 yılında kurulan Gökhan Makina kurulduğu günden günümüze yem makineleri ve tesislerinin üretiminde iyiyi, sizlere sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
Gökhan Makina ilesi olarak gücümüzü deneyimli kadromuzdan, uzun yıllara daynanan tecrübelerimizden ve müşteri odaklı çalışma prensibimizden alıyoruz. Yem üretiminde kullanılan en küçük kapasiteli makinalardan, anahtar teslimi yem fabrikalarına kadar uzanan geniş bir üretim ağı ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Gökhan Makina çeşitli üretim avantajlarına sahip makine projelendirir, üretir, uygular ve satış sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyetini sağlamayo hedef edinir..
Satış sonrası destek hizmetini Gökhan Makina anında müşterilerine yanıt vermek ve müşterilerine üretimlerinde maksimum verimi kazandırma üzerine oluşturmuştur.
Sürekli gelişen teknolojiyi takip etmek ve bunu gerek kadro gerekse teknik ekipmanla desteklemek bizleri bugünkü seviyeye getirmiştir. Daha iyi hizmet sunmak ve teknolojinin en üst seviyesine ulaşmak temel hedefimizdir.
Bu güne kadar yaptıklarımız bunun kanıtıdır..